OWA - dekor > Mapa Strony  
.Sztukateria NMC - Profile dekoracyjne, sztukateria. Doskonałe elementy do wykańczania wnętrz i elewcji.
.Pobierz katalog i instrukcję montażu - Zapraszamy do pobrania najnowszego katalogu oraz instrukcję montażu
.Nomastyl - Szeroki wybór listew oraz rozet wykonanych z polistyrenu
.Arstyl - Seria produktów wykonanych z poliuretanu w skład, której wchodzą: gzymsy , profile ramowe, szeroki wybór rozet, profile do montażu oświetlenia, profile do gięcia, konsole, nisze, półkolumny i kolumny
.WALLSTYL - szeroka gama listew przypodłogowych wykonanych z polistyrenu o wysokiej gęstości, odpornych na uderzenia oraz działanie wody; łatwych w montażu.
.Arstyl Flex - seria produktów przeznaczonych do gięcia
.Domostyl (profile na elewacje) - Niepowtarzalna seria profili do zdobienia elewacji
.Nowe rozety i listwy z serii ARSTYL - Nowe rozety i listwy z serii Arstyl
.Sufity OWA - Oferujemy systemy sufitowe dla każdego budynku i w każdym żądanym wzorze, spełniające wszystkie wymagania. Bogate spektrum możliwości aranżacyjnych – przy użyciu płyt z różnych materiałów, o pięknych wzorach i perfekcyjnych systemach montażowych.
.SCHODY - W ofercie posiadamy szeroką paletę różnorodnych rozwiązań dotyczących komunikacji miedzy piętrami. Jesteśmy przekonani że wśród wielu oferowanych konstrukcji z pewnością znajda Państwo schody w pełni spełniające Państwa oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.
.Zapytanie cenowe - Jest to formularz, w którym mogą państwo opisać schody jakich państwo poszukują, a my wyślemy państwu wstępny koszt ich reaelizacji
.Balustrady schodowe - Zapraszamy do obejrzenia szerokiej gamy balustrad schodowych.
.Rodzaje drewna - rodzaje drewna
.Balustrady - Firma OWA-dekor specjalizuje się w produkcji balustrad metalowych i metalow-szklanych, zarówno według standardowych wzorów, jak i według indywidualnych projektów.
.TWINSON - Systemy Tarasowe - TWINSON jest to połączenie drewna i PVC w jeden trwały i estetyczny materiał, który łączy wrażenie ciepła jakie daje drewno i trwałość PVC. TWINSON jest znakomitą alternatywą dla drewna. Deski tarasowe TWINSON TERRACE mogą być wykorzystywane w aranżacji przestrzeni wokół domu. Można z nich tworzyć estetyczne i niezwykle trwałe tarasy, ścieżki ogrodowe, pomosty, obrzeża stawów czy basenów.
.TWINSON - Systemy Elewacyjne - Od fasady do tylnej ściany domu, od okna do podbitki dachowej Twinson O-Wall oferuje na zawsze komfort, którego wymagasz.
System Elewacyjny Twinson O-Wall nie pęka, nie ma w nim drzazg i nie wypacza się.
.Sztukateria elewacyjna exterior -

Wszystkie elementy wykonywane są z polistyrenu ekspandowanego, popularnie zwanego styropianem. Materiał ten powstaje w wyniku obróbki termicznej i ciśnieniowej granulek polistyrenu. Styropian typu ESP dzięki swoim zaletom jest od kilkudziesięciu lat niezastąpionym materiałem w budownictwie.

.Sztukateria ORACDECOR -

Od dziesięcioleci, firma ORAC jest liderem innowacji na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

.Elementy zdobienia elewacji NMC DOMOSTYL -

DOMOSTYL Niepowtarzalny projekt, mocnych, twradych profili które nadadzą charakter i ozodbią Twoje elewacje. Produkty z poliuretanu wysokiej gęstości, odpowiednie do wymagań nowoczesnych konstrukcji i renowacji.

Wszystkie profile i elementy ozdobne charakteryzują się:

 • łatwością montażu,
 • brakiem widocznych połączeń (profesjonalny system montażu umożliwia uzyskanie jednolitej powierzchni beż widocznych styków).
 • Profile są przygotowane do malowania i nie wymagają gruntowania.
 • .Nowoczesne schody ZEBRANODESIGN - W tym katalogu prezentujemy nowoczesne rozwiązania schodów
  .Dekoracje ścienne (nalepki,szablony, itp.) - Dekoracja ścian to nie tylko dopowiednie pomalowanie. Dzięki szablonom, nalepkom mozna stworzyć niepowtarzalne wnętrza o ciekawym klimacie.
  .Panele dekoracyjne DUNES - DUNES jest to system gipsowych paneli dekoracyjnych, które po podłączeniu ze sobą tworzą jedną estetyczną całość bez widocznych połączeń. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane.
  .Podłogi drewniane CHÊNE - Podłogi CHÊNE -podłogi z duszą
  .NOWOŚĆ - Tapety Rasch Textil - Nowość, Klasyka i nowoczesność to w sobie łączą tapety RASCH TEXTIL
  .Farby TEKNOS - Salon farb TEKNOS

  Zapraszamy na ul. Braniborską 70, we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 w soboty od godziny 10.00 do 14.00.

  Kolorowo zapraszamy !!!

  .SCHODY NATURA -

  Schody
  -mają znaczący wpływ na wystrój i kompozycje wnętrza.Jedną z zalet schodów drewnianych jest to, że dzięki ogromnej ilości rodzajów drewna można swobodnie kształtować wnętrze.

  .TWINSON - systemy ogrodzeń - System Ogrodzenie jest wykonany z materiału Twinson,łączącego w sobie trwałość PVC i naturalność drewna.
  .TERRAZZO - Probet Dasag - Terrazzo to materiał powstały z rozdrobnionego kamienia naturalnego spojonego cementem. W zależności od oczekiwanego wyglądu i oczekiwanych właściwości mechanicznych, stosuje się różne rodzaje kamieni naturalnych i ich mieszanek oraz jako spoiwo cement biały lub szary.
  .3D MDF Nowa jakość w dekoracji ścian -

  Panele MDF3D to proste, a za­ra­zem efektowne roz­wią­zanie do aranżacji niepowtarzalnych i no­wo­czes­nych wnętrz. Nasza oferta składa się z 12 wzorów, które głownie znajdują zastosowanie jako elementy dekoracji ściennej czy sufitowej . Niewidoczne połączenia znacznie podnoszą efekt dekoracyjn.y

  .Panele tarasowe EASY DECK -

  Panele kompozytowe Easy Deck nadają tarasom i balkonom nowoczesny design z zachowaniem atutów prawdziwego drewna