OWA - dekor > Dla Architekta  

W pracy architekta i inwestora często bywa tak, że najtrudniejszym zadaniem jest znalezienie czasu na spotkanie. Uciążliwe dojazdy, późne terminy powodują, że czasami spotkanie - a właściwie jego brak - uniemożliwia sprawną realizację inwestycji.

Dzieje się tak dlatego, że inwestor i architekt nie mają miejsca w którym mogliby spokojnie omówić problemy, znaleźć rozwiązania i skorzystać z pomocy fachowców. Gdzie mogliby rozłożyć swoje rysunki lub pokazać je na ekranie większym niż monitor laptopa, skorzystać z internetu i porozmawiać.

Wychodzą naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy w naszej firmie miejsce spotkań. W tym celu przygotowaliśmy specjalny salonik, w którym przy filiżance dobrej kawy w przyjemnym kameralnym wnętrzu będą mogli porozmawiać Państwo ze swoim klientem nie tylko o rozwiązaniach opartych na naszych produktach. Nasz salonik jest wyposażony w 42'' ekran telewizyjny i laptop który jest do Państwa dyspozycji.

Chcemy również aby to miejsce stało się punktem spotkań Państwa i nas handlowców. Liczymy, że kameralne spotkania w grupie kilku osób pozwolą nam przekazać informacje niezbędne dla Państwa pracy a Państwa doświadczenie pozwoli nam na poszerzenie naszej wiedzy i problematyki z którą Państwo spotykają się na co dzień. Liczymy że dzięki wzajemnej wymianie doświadczeń i spostrzeżeń będziemy mogli w pełni spełnić oczekiwania Państwa i Państwa klientów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.


ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN