OWA - dekor > Katalog Produktów > SCHODY NATURA > Galeria - schody na beton  

Schody były kiedyś traktowane szablonowo, jedynie jako ciąg komunikacyjny zamykany często w klatkach schodowych, jako nieatrakcyjna część domu.

Dziś nabrały szczególnego wymiaru. Pełnią nie tylko funkcję użytkową lecz stały się elementem dekoracji wnętrz odzwierciedlającym osobowość i poczucie estetyki. Tworzą tym samym harmonię i dopasowaną kompozycję wnętrza. Różnorodne kształty stopni i balustrad, jak i użyte materiały pozwalają stworzyć niezwykle oryginalne formy dając przy tym komfort oraz ozdobę domu. Drewno dodaję wnętrzu przytulności i ciepła, kreuje elegancki i oryginalny styl. Na naszą ofertę schodów składają się schody drewniane oraz wykonane z alternatywnych materiałów w dowolnej konfiguracji oraz o dowolnym kształcie.

Często nie uświadamiamy sobie jak wiele różnego rodzaju schodów mamy do wybory. Schody mogą być proste lub zabiegowe, ażurowe lub pełne, dywanowe lub bolcowe. Tak szeroki wybór umożliwia wykonanie schodów nie tylko ładnych ale i wygodnych, pasujących do wnętrza i nadający mu oczekiwany charakter.

Najczęściej schody wykonywane są z

  • buku
  • jesionu
  • klonu
  • jaworu
  • dębu
  • oraz szerokiej gamy drzew egzotycznych (merbau, sapeli, iroko itd.)

Na życzenie klienta można zabarwić drewno na wybrany przez siebie kolor pasujący do charakteru wnętrza.

Aby sprostać Państwa wymaganiom stale poszerzamy naszą ofertę, która ogranicza się nie tylko do standardowych wzorów lecz również dotyczy realizacji nietypowych, jednostkowych, wykonywanych na indywidualne zamówienie w sposób kompleksowy począwszy od projektu poprzez zaawansowaną technologicznie produkcję i montażu. Dzięki połączeniu znakomitego przygotowania teoretycznego z doświadczeniem praktycznym, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nietypowe zamówienia.

Nasi doradcy służą swoją pomocą i wiedzą za każdym razem, kiedy Państwo tego potrzebują.


Jeżeli nasza oferta Państwa zainteresuje zapraszamy do umówienia się z naszym przedstawicielem. Wizyta naszego przedstawiciela jest całkowicie bezpłatna a dzięki niej nie tylko będziemy mogli dokonać bezpłatnej wyceny schodów ale również dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy wybrać takie schody które będą cieszyły wiele lat.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

poprzedni | nastepny wyświetl wszystkie produkty katalogu

Galeria - schody na beton

Jest to świetne rozwiązanie dla klientów którzy posiadają schody wylane z betonu,a mimo to zdecydowali się na schody drewniane. Można wykonać pełną zabudowę tj. stopień, podstopień i listwa maskująca lub tylko same stopnie. Do schodów betonowy istnieje możliwość zastosowania każdego rodzaju balustrady.