OWA - dekor > Katalog Produktów > Panele dekoracyjne DUNES > Panele Dunes  

DUNES

jest to system gipsowych paneli dekoracyjnych, które po podłączeniu ze sobą tworzą jedną estetyczną całość bez widocznych połączeń. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane.
poprzedni | nastepny wyświetl wszystkie produkty katalogu

Panele Dunes

DUNES jest to system gipsowych paneli dekoracyjnych, które po połączeniu ze sobą tworzą jedną estetyczną całość bez widocznych połączeń. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane.
Niektóre projekty oparte są na jednym panelu, które tworzą powtarzający się wzór, inne są wykonane z sekwencją różnych paneli, które można zintegrować ze sobą na wiele różnych sposobów, aby stworzyć zupełnie wyjątkowe ściany. Panele są wykonane ze specjalnego gipsu, dodatkowo wzmocnione włóknem szklanym.

Panele są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych. Są całkowicie niepalne.


Panele DUNES nadają się do użytku wewnętrznego, gdzie nie występują duże wahania temperatur. Nie zalecamy montażu paneli na ścianach dłuższych niż 10 mb i powierzchni większej niż 35m2 bez zastosowania dylatacji. Na większych ścianach mogą powstawać drobne pęknięcia na łączeniu płyt.

Wzory paneli DUNES są stale opracowywane i projektowane. Nowe projekty będą umieszczane na stronie internetowej.


REALIZUJEMY IDNYWIDULALNE WZORY NA PODSTAWIE PAŃSTWA POMYSŁÓW
OEFRUJEMY RÓWNIEŻ MONTAŻ


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ.

 
informacja dnia:

Jest już nowy katalog DUNES 2012 r.

Zapraszamy do pobrania


NOWOŚĆ

Nowy wzór paneli dekoracyjnych Tablet o wymiarach 37,5 cm x 37,5 cm. Poprzez multiplikację prostej formy zbliżonej do kwadratu, ściany zyskują głębię i dynamikę. Jednocześnie powstają rytmy pionowe i poziome porządkujące przestrzeń. Panel 3D TABLET to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań aranżacji ściennych


  

 
wymiary: Wymiary i waga paneli mogą się różnić w zależności od rodzaju wzoru. W większości przypadków płyta taka waży 14-18 kg przy wymiarach 1000 mm x 800 mm.
 
pliki do pobrania: Katlog Dunes 2012 r (.pdf) - 5.7 MB