OWA - dekor > Katalog Produktów > Dekoracje ścienne (nalepki,szablony, itp.) > Szablony dekoracyjne  

Dekoracja ścian

to nie tylko dopowiednie pomalowanie. Dzięki szablonom, nalepkom mozna stworzyć niepowtarzalne wnętrza o ciekawym klimacie.

poprzedni | nastepny wyświetl wszystkie produkty katalogu

Szablony dekoracyjne

Szablon Artystyczny to jeden z najstarszych i najprostszych sposobów dekoracji ścian. Od wieków są stosowane przez największych artystów.

Użycie szablonu daje bardzo wiele możliwości. Od wymalowań prostych jednobarwnych do wielokolorowych. Możliwość użycia farb brokatowych i strukturalnych powiększa paletę efektów.
Szablon może być użyty wielokrotnie
, dowolną stroną.Szablon dekoracyjny jest wykonany ze specjalnego tworzywa, umożliwiającego malowanie farbami emulsyjnymi i syntetycznymi.

Zalecamy stoswanie specjalnego kleju (dostępnego w naszej ofercie) który umożliwia wyeliminowanie zacieków. Do aplikacji farby polecamy specjalne pędzelki które w większosci przypadków są dołączane do szblonów.

W galerii pokazano tylko kilka propozycji. Całość można zobaczyć i dokonać zakupu w siedzibie naszej firmy przy ul. Braniborskiej 70.

Zapraszamy do pobrania katalogów.

 
informacja dnia:


Nowość
W naszej ofercie dostępnę są również dekoracje do pokojów dziecięcych oraz specjalne farby do szablonów umożliwiające uzyskanie ciekawych efektów dekracyjnych.
Zapraszamy.

 
pliki do pobrania: Katlog dekoracji ściennych BERTONI (.pdf) - 6.1 MB
Ulotka I - Dekoracje ściene BERTONI (.pdf) - 1.98 MB
Ulotka II - Dekoracje ścienne BERTONI (.pdf) - 2.08 MB