OWA - dekor > Katalog Produktów > Elementy zdobienia elewacji NMC DOMOSTYL > Katalog profili DOMOSTYL  

NMC Domostyl

W dziedzinie budownictwa ludzie od zawsze kierowali się poszukiwaniem piękna i trwałych rozwiązań. O ile kiedyś estetyka łączyła się często i niezależnie od kosztów z przepychem, o tyle dzisiaj wymogi gospodarcze zmuszają nas do wyboru standardowych rozwiązań. Na naszą kreatywność wpływ mają również czynniki takie, jak ochrona środowiska, oszczędność energii, a zatem izolacja budynków.

Z tych właśnie przyczyn, NMC proponuje Państwu materiały inteligentne, zarazem estetyczne i trwałe, przyjazne środowisku. Od ponad pięćdziesięciu lat zpewniają nam popularność przemyślane produkty i nowoczesna technologia. Wiele z tych produktów znajduje zastosowanie w budownictwie do celów dekoracyjnych, izolacji , ochrony, jak również elewacji. Dostosowując się do najróżniejszych wymagań w zakresie zdobnictwa i formy elewacji, proponujemy Państwu dwa rodzaje produktów:

  1. DOMOSTYL®, - standardowe produkty poliuretanowe, odznaczające się niską ceną i ogromną różnorodnością zastosowania oraz
  2. DOMOSTYL®CUSTOMIZED, pomysłowy produkt, oferujący solidne i „na miarę” rozwiązania dla wszystkich tych, którzy pragną nadać swojemu budynkowi bardziej osobisty charakter.

Wyroby DOMOSTYL® i DOMOSTYL®CUSTOMIZED poddane zostały bardzo surowym próbom przeprowadzonym przez renomowane organy kontroli, desygnowane do wydawania europejskich aprobat technicznych i wchodzące w skład Europejskiej Organizacji do spraw Aprobat Technicznych (EOTA). W oparciu o wyniki tych testów, NMC udziela dziesięcioletniej gwarancji na wszystkie produkty DOMOSTYL® i DOMOSTYL®CUSTOMIZED. NMC - uroda i jakość zobowiązują

poprzedni | nastepny wyświetl wszystkie produkty katalogu

Katalog profili DOMOSTYL

Oferta Domostyl  to przede wszystkim:

  • kolumny,
  • rozety,
  • konsole,
  • bonie, rustyki
  • Attyki, Frontony
  • profile ramowe i parapety.

Wszystkie elemnty wykonane są z piany poliuretanowej (wolnej od freonum formaldehydu i nie zawierająca substancji toksycznych). Rzdeń poliuretanowy pokryty jest folią wzmacniającą PCW. Elementy są wstępnie malowane farbą gruntową. Powierzchnie przeznaczone do klejenia są frezewane dla zapewnienia lepszej przyczepności.Górna powierzchnia posiada lekki spadek w celu porawienia odpływu wody. U dołu profili są specjalne podcięcia zapobiegające ściekaniu wody po elewacji.

 

Zapraszamy do pobrania katalogu z elementami zdobienie elewacji DOMOSTYL oraz do obejrzenia galerii (po kliknięcu na wybrane zdjęcie otworzy się ono w większym oknie). Zapraszamy.

 
Nowość: Zapraszamy do obejrzenia filmu o montażu listew DOMOSTYL
<< Kliknij aby obejrzeć Video>>
 
pliki do pobrania: NMC - Katalog profili DOMOSTYL (.pdf) - 2.83 MB
Instrukcja montażu (.pdf) - 857 KB