OWA - dekor > Katalog Produktów > Elementy zdobienia elewacji NMC DOMOSTYL  

NMC Domostyl

W dziedzinie budownictwa ludzie od zawsze kierowali się poszukiwaniem piękna i trwałych rozwiązań. O ile kiedyś estetyka łączyła się często i niezależnie od kosztów z przepychem, o tyle dzisiaj wymogi gospodarcze zmuszają nas do wyboru standardowych rozwiązań. Na naszą kreatywność wpływ mają również czynniki takie, jak ochrona środowiska, oszczędność energii, a zatem izolacja budynków.

Z tych właśnie przyczyn, NMC proponuje Państwu materiały inteligentne, zarazem estetyczne i trwałe, przyjazne środowisku. Od ponad pięćdziesięciu lat zpewniają nam popularność przemyślane produkty i nowoczesna technologia. Wiele z tych produktów znajduje zastosowanie w budownictwie do celów dekoracyjnych, izolacji , ochrony, jak również elewacji. Dostosowując się do najróżniejszych wymagań w zakresie zdobnictwa i formy elewacji, proponujemy Państwu dwa rodzaje produktów:

  1. DOMOSTYL®, - standardowe produkty poliuretanowe, odznaczające się niską ceną i ogromną różnorodnością zastosowania oraz
  2. DOMOSTYL®CUSTOMIZED, pomysłowy produkt, oferujący solidne i „na miarę” rozwiązania dla wszystkich tych, którzy pragną nadać swojemu budynkowi bardziej osobisty charakter.

Wyroby DOMOSTYL® i DOMOSTYL®CUSTOMIZED poddane zostały bardzo surowym próbom przeprowadzonym przez renomowane organy kontroli, desygnowane do wydawania europejskich aprobat technicznych i wchodzące w skład Europejskiej Organizacji do spraw Aprobat Technicznych (EOTA). W oparciu o wyniki tych testów, NMC udziela dziesięcioletniej gwarancji na wszystkie produkty DOMOSTYL® i DOMOSTYL®CUSTOMIZED. NMC - uroda i jakość zobowiązują

Katalog profili DOMOSTYL

Oferta Domostyl  to przede wszystkim:

  • kolumny, ...