OWA - dekor > Katalog Produktów  
Sztukateria NMC
Sztukateria NMC
Profile dekoracyjne, sztukateria. Doskonałe elementy do wykańczania wnętrz i elewcji.
Pobierz katalog i instrukcję montażu | Domostyl (profile na elewacje)
Sztukateria ORACDECOR
Sztukateria ORACDECOR

Od dziesięcioleci, firma ORAC jest liderem innowacji na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

TWINSON - Systemy Tarasowe
TWINSON - Systemy Tarasowe
TWINSON jest to połączenie drewna i PVC w jeden trwały i estetyczny materiał, który łączy wrażenie ciepła jakie daje drewno i trwałość PVC. TWINSON jest znakomitą alternatywą dla drewna. Deski tarasowe TWINSON TERRACE mogą być wykorzystywane w aranżacji przestrzeni wokół domu. Można z nich tworzyć estetyczne i niezwykle trwałe tarasy, ścieżki ogrodowe, pomosty, obrzeża stawów czy basenów.
3D MDF Nowa jakość w dekoracji ścian
3D MDF Nowa jakość w dekoracji ścian

Panele MDF3D to proste, a za­ra­zem efektowne roz­wią­zanie do aranżacji niepowtarzalnych i no­wo­czes­nych wnętrz. Nasza oferta składa się z 12 wzorów, które głownie znajdują zastosowanie jako elementy dekoracji ściennej czy sufitowej . Niewidoczne połączenia znacznie podnoszą efekt dekoracyjn.y

Panele tarasowe ODECK
Panele tarasowe ODECK

Panele kompozytowe ODECK nadają tarasom i balkonom nowoczesny design z zachowaniem atutów prawdziwego drewna

Farby TEKNOS
Farby TEKNOS
Salon farb TEKNOS Zapraszamy na ul. Braniborską 70, we Wrocławiu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00 w soboty od godziny 10.00 do 14.00. Kolorowo zapraszamy !!!
TWINSON - Systemy Elewacyjne
TWINSON - Systemy Elewacyjne
Od fasady do tylnej ściany domu, od okna do podbitki dachowej Twinson O-Wall oferuje na zawsze komfort, którego wymagasz.
System Elewacyjny Twinson O-Wall nie pęka, nie ma w nim drzazg i nie wypacza się.
Podłogi drewniane CHÊNE
Podłogi drewniane CHÊNE
Podłogi CHÊNE -podłogi z duszą
Panele dekoracyjne DUNES
Panele dekoracyjne DUNES
DUNES jest to system gipsowych paneli dekoracyjnych, które po podłączeniu ze sobą tworzą jedną estetyczną całość bez widocznych połączeń. Złącza paneli są ze sobą sklejane i szlifowane.
Balustrady
Balustrady
Firma OWA-dekor specjalizuje się w produkcji balustrad metalowych i metalow-szklanych, zarówno według standardowych wzorów, jak i według indywidualnych projektów.
Sztukateria elewacyjna exterior
Sztukateria elewacyjna exterior

Wszystkie elementy wykonywane są z polistyrenu ekspandowanego, popularnie zwanego styropianem. Materiał ten powstaje w wyniku obróbki termicznej i ciśnieniowej granulek polistyrenu. Styropian typu ESP dzięki swoim zaletom jest od kilkudziesięciu lat niezastąpionym materiałem w budownictwie.

Elementy zdobienia elewacji NMC DOMOSTYL
Elementy zdobienia elewacji NMC DOMOSTYL

DOMOSTYL Niepowtarzalny projekt, mocnych, twradych profili które nadadzą charakter i ozodbią Twoje elewacje. Produkty z poliuretanu wysokiej gęstości, odpowiednie do wymagań nowoczesnych konstrukcji i renowacji.

Wszystkie profile i elementy ozdobne charakteryzują się:

  • łatwością montażu,
  • brakiem widocznych połączeń (profesjonalny system montażu umożliwia uzyskanie jednolitej powierzchni beż widocznych styków).
  • Profile są przygotowane do malowania i nie wymagają gruntowania.
  • Sufity OWA
    Sufity OWA
    Oferujemy systemy sufitowe dla każdego budynku i w każdym żądanym wzorze, spełniające wszystkie wymagania. Bogate spektrum możliwości aranżacyjnych – przy użyciu płyt z różnych materiałów, o pięknych wzorach i perfekcyjnych systemach montażowych.